Тренінг «Мистецтво психологічного відновлення»
04-07 травня я відвідала школу-тренінг «Мистецтво психологічного відновлення» у межах програми «Разом Ми Можемо», яку реалізує громадська організація «Фундація прав людини». Крім нашої команди були також учасники з різних областей України і це додає ще більше цінності проєкту.
Програма була надзвичайно насичена вправами. Ми отримали цінні інструменти для саморегуляції, управління емоціями та відновлення ресурсу.
Тренерки Анна Чепурна та Алла Мекшун розповіли нам про різні техніки подолання стресу та відновлення емоційного балансу. Учасники дізналися більше про фактори та способи розвитку резильєнтності, поглибили свої знання про те, як підтримувати себе і свою громаду.
Нашим кураторам вдалося створити атмосферу довіри та відкритості, де кожен учасник міг вільно ділитися своїм досвідом та відчуттями. Говорили про здатність будувати реалістичні плани та необхідні дії, про впевненість у власних силах та про комунікативні навички.
Завдяки різноманітним вправам учасники багато дізналися один про одного за такий короткий час. Ми запускали космічний корабель та побачили нові сузір’я, вчилися не лише віддавати, а й брати, а ще піклуватися про себе та допомагати відновленню громади. Вдячна організаторам, тренеркам і всім учасникам за комунікацію, підтримку. Це було як ковток свіжого повітря, пережито безліч різноманітних емоцій. У результаті – помітно покращився емоційний стан. 🙂
Це був чудовий практичний тренінг для збереження психологічного здоров’я та ефективної соціальної взаємодії. Будемо застосовувати отримані знання та інструменти для ефективного психологічного відновлення в своїх громадах. Проєкт реалізується ГО “Фундація прав людини” у межах програми “Разом Ми Можемо” за підтримки IFA та Міністерства закордонних справ Німеччини. Щира вдячність організаторам та учасникам за важливу справу, яка дала нам нові знання, досвід, що допоможуть відновлювати нашу країну спільними зусиллями!










