Доповідь на Міжнародній конференції «Нова ера небезпеки»
26-28 жовтня кандидат політичних наук, керівник Центру досліджень регіональної безпеки Сумського державного університету Микола НАЗАРОВ взяв участь у конференції із сучасних тенденцій у сфері міжнародної безпеки, яка відбулася у Хельсінкі. У доповіді «Асиметричні стратегії у ході російсько-української війни» науковець виділив ключові асиметричні підходи, які Україна застосовує для боротьби з агресією.
Організатором конференції виступає Університет Хельсінкі і є однією з найбільших щорічних конференцій з вивчення Росії та Східної Європи у світі. Тематика конференції змінюється з року в рік, і в якості основних доповідачів запрошуються деякі з найцікавіших науковців з поточної теми.
