Що рухає прогресом? Моя особиста думка щодо простих теорій

Твердження про лінь як двигун прогресу можнавважати лише частково вірною. Зазвичай, коли людині лінь, то вона продовжує і далі лінуватися. А ось коли у неї немає вибору – вона починає ворушитися набагато швидше.

Чи так це? Щодо мене, лінь є двигуном регресу. Як тільки я відкидаю думки щодо обов’язків та намірів – мотивація покидає мене.

Чому за статистикою холостяки в середньомузаробляють на 30% менше, ніж одружені? Збіг? Не думаю. Сімейні люди зазвичай поставлені в безвихідне становище величезним тягарем відповідальності за своїх дітей. Виходу немає, от і крутяться. І заробляють більше. Тоді як у холостяка такої відповідальності немає – він живе в основному для себе.

Розуміючи, що я не маю виходу, або порівнюючи з тим, що можу отримати (а це є набагато меншим абохибним для мене), керуюсь наступними думками:

– попрацювавши, отримаю в три рази більше, бо маю віру у Всесвіт;

– почавши, вже не зупиняюся, бо прагну дорезультату;

– йду до великого маленькими кроками;

– даю собі відпочинок тоді, коли «заслуговую» його.

Керуючись такими тезами, я зрозуміла, що, чимбільше я працюю, тим більше маю. Ніхто не зробитьроботу за тебе, якщо ти не докладаєш зусиль.

Працюй – отримуй.

5

Автор публікації

Офлайн 1 рік

ByDarik

20
Коментарі: 0Публікації: 10Реєстрація: 19-08-2022

You may also like...

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю