Амбасадори проєкту брали участь у Школі-тренінгу «Вирішення конфліктів та мистецтво діалогу

Упродовж 22-25 березня 2025 року доцентка кафедри правоохоронної діяльності та загальноправових дисциплін Алла НІТЧЕНКО разом із здобувачами вищої освіти спеціальності 033 «Філософія» – Нікітою СТРЕЛЮК і Оксаною ШУБОЮ – взяли участь у Школі-тренінгу для тренерів «Вирішення конфліктів та мистецтво діалогу». Захід проходив у місті Київ у межах діяльності амбасадорів проєкту «Програма розширення можливостей «Разом ми можемо».

Навчальна програма Школи-тренінгу була орієнтована на формування практичних навичок учасників у сфері конфліктології, зокрема з питань медіації та трансформації конфліктів, а також формування довіри та діалогу між різними соціальними групами.

Тренерками Школи були членкині ГО “Чернігів Європейський”, досвідчені викладачки Національного університету «Чернігівська політехніка» – Анна Чепурна, доцентка кафедри психології і креативних індустрій, та Марина Захаріна, доцентка кафедри соціальної роботи.

Проєкт реалізується ГО «Фундація прав людини» у межах програми «Разом ми можемо» за підтримки IFA та Міністерства закордонних справ Німеччини.

2

Автор публікації

Офлайн 7 місяців

AllaN

6
Коментарі: 0Публікації: 15Реєстрація: 18-11-2021

You may also like...

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю