Хвилина мовчання: як у Запоріжжі вшановують загиблих

Щоранку рівно о дев’ятій вся Україна завмирає лунає хвилина мовчання на честь загиблих захисників. У Запоріжжі ця традиція вже стала частиною повсякденного життя. На вулицях, у школах, в офісах, навіть у магазинах люди зупиняються, щоб віддати шану тим, хто не повернувся з фронту.

Журналісти поспілкувалися з мешканцями міста, і більшість з них кажуть, що цей момент має особливе значення. Одні пригадують своїх рідних, інші просто стоять у тиші, дивлячись у небо. «Це хвилина, коли ти відчуваєш серцем, що не дарма живеш у цій країні», сказала одна з жінок, яка щодня зупиняється дорогою на роботу.

Проте є й ті, хто зізнається, що не завжди встигає або забуває про цю традицію. І все ж, навіть якщо не всі долучаються, хвилина мовчання залишається важливим символом моментом єднання, коли вся країна дихає в унісон.

Я думаю, що навіть коротка хвилина може мати величезну силу. Це наша спільна молитва, вдячність і обіцянка ніколи не забувати полеглих героїв. Коли ми зупиняємося разом, ми не лише вшановуємо загиблих ми показуємо, що живі, свідомі, вдячні. І саме ця єдність робить нас незламними.

0

Автор публікації

Офлайн 7 місяців

v45699327

1
Коментарі: 0Публікації: 7Реєстрація: 11-10-2025

You may also like...

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю