Комунікація за допомогою мереж
Блог-кафе “Комунікація за допомогою мереж”
🗓 04 червня 2025 року
📍 Глибоцька міська ТГ
Амбасадорка Програма розширення можливостей для громадських лідерів “Разом Ми Можемо” від Чернівецької області, Галина Добровольська, організовує блог-кафе, присвячене ефективній комунікації в умовах війни.
Під час зустрічі учасники дізнаються:
🔹 як взаємодіяти з медіа в умовах кризових ситуацій
🔹 які інструменти соціальних мереж є найефективнішими сьогодні
🔹 як трансформувати ідею у публічну кампанію з реальними результатами
Це чудова нагода для молоді, громадських активістів, освітян і культурних діячів отримати практичні знання, поділитися досвідом і зміцнити партнерства задля спільних дій у своїх громадах.
Не пропустіть можливість долучитися до живої дискусії та отримати натхнення для власних ініціатив.
