Комунікація за допомогою мереж

Блог-кафе “Комунікація за допомогою мереж”

🗓 04 червня 2025 року
📍 Глибоцька міська ТГ

Амбасадорка Програма розширення можливостей для громадських лідерів “Разом Ми Можемо” від Чернівецької області, Галина Добровольська, організовує блог-кафе, присвячене ефективній комунікації в умовах війни.

Під час зустрічі учасники дізнаються:
🔹 як взаємодіяти з медіа в умовах кризових ситуацій
🔹 які інструменти соціальних мереж є найефективнішими сьогодні
🔹 як трансформувати ідею у публічну кампанію з реальними результатами

Це чудова нагода для молоді, громадських активістів, освітян і культурних діячів отримати практичні знання, поділитися досвідом і зміцнити партнерства задля спільних дій у своїх громадах.

Не пропустіть можливість долучитися до живої дискусії та отримати натхнення для власних ініціатив.

0

Автор публікації

Офлайн 6 місяців

Khrystyna_Kryliuk

1
Коментарі: 0Публікації: 44Реєстрація: 26-02-2025

You may also like...

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю