У Сумському державному університеті пройшов семінар-тренінг із гендерного мейнстримінгу

У Сумському державному університеті пройшов тематичний семінар-тренінг із гендерного мейнстримінгу та інклюзивного відновлення для провайдерів гендерної й молодіжної політики, а також представників молодіжних і студентських рад. Захід відбувся в межах програми “Разом Ми Можемо”.
👥 Учасниками заходу стали студенти Кафедри психології, політології та соціокультурних технологій СумДУ.
Студенти під час тренінгу:
🔹 знайомилися й працювали в команді над згуртованістю,
🔹 дізнавалися про види суспільних бар’єрів, причини їх виникнення та наслідки,
🔹 дискутували про важливість безбар’єрної комунікації,
🔹 розробляли чек-листи інклюзивної комунікації,
🔹 дізнавалися, які слова, фрази, словосполучення можна використовувати у спілкуванні та комунікації (зоверема в публічній), а яких варто уникати,
🔹 створювали соціальні історії як приклади альтернативної комунікації,
🔹 презентували командні напрацювання й отримували зворотний зв’язок.
🟡 Проєкт реалізується в Сумській області ГО «Молодіжна медіаспілка», а в Україні ГО „Фундація прав людини” за підтримки ІФА та фінансуванням МЗС Німеччини.
Дякуємо всім, хто був з нами: разом ми справді можемо більше 💛
1

Автор публікації

Офлайн 6 місяців

marinaosyhina

2
Коментарі: 0Публікації: 16Реєстрація: 12-09-2024

You may also like...

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю