Блог-кафе «Мистецтво і психічне здоров’я: шлях до гармонії через творчість»
30 липня у обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Д.І.Чижевського організували блог-кафе «Мистецтво і психічне здоров’я: шлях до гармонії через творчість». Захід відбувся в межах реалізації проєкту«Разом ми можемо».
Учасники дізналися більше про психічне здоров’я. Обговорили, як важливо мати внутрішній спокій, розуміти себе, справлятися з труднощами та розвивати свої сильні сторони.
Також говорили про те, як підтримувати своє ментальне здоров’я, про те, як важливо знаходити час для себе, слухати своє тіло, вчасно відпочивати, спілкуватися з приємними людьми та не забувати про улюблені справи.
Особливий акцент був зроблений на темі творчості як шляху до внутрішньої гармонії. Через творчість є змога краще зрозуміти себе, прожити складні емоції та відчути зв’язок із внутрішнім «я». Також вона допомагає зняти напругу, краще зрозуміти свої емоції та просто отримати задоволення.
Малювання, музика, хобі – це все підтримує нас. Під час блог-кафе спробували арттерапію на практиці – малювали та працювали з фольгою. Це була цікава вправа, яка допомогла відчути себе вільніше, краще виразити свої емоції та трохи розслабитися. Учасники відзначили, що змогли відволіктись від тривожних думок і зосередитись на позитивному переживанні моменту творчості.
Наприкінці заходу була запропонована техніка «Мрія», яка допомагає у пошуку ресурсів: зовнішніх та внутрішніх. Учасники складали план для реалізації свого бажання. Впевнені, що з цими пунктами шлях для мети буде швидше. Разом ми можемо більше!
Проєкт реалізується ГО “Фундація прав людини” у межах програми “Разом Ми Можемо” за підтримки IFA та Міністерства закордонних справ Німеччини.
#TogetherWeCan
#РазомМиМожемо
#ФундаціяПравЛюдини
#HumanRightsFoundation










