Відбулася друга Школа в рамках проєкту «Мир у цифровий час», присвячена комунікаціям

З 5 по 8 серпня у Києві проходив чотириденний тренінг у рамках проєкту «Мир у цифровий час». Основними темами навчання були комунікація та блогерство. Це друга школа з п’яти запланованих протягом серпня-вересня 2022 року. 

Разом з тренеркою Мариною Осюхіною учасники пропрацювали багато актуальних тем: робота з інформацією під час війни (як працювати з фейками), побудова контент-плану та його важливість у блогерстві, створення повідомлень під час війни. Велику зацікавленість викликала частина тренінгу, присвячена соцмережам, зокрема ТікТоку. Пізніше учасники зізнавалися, що багато з них змінили свою точку зору щодо можливостей цієї соціальної мережі. 

Учасниками тренінгу стали представники десяти областей України: Волинської, Донецької, Дніпропетровської, Закарпатської (серед яких багато переселенців з Луганської області), Запорізької, Кіровоградської, Сумської, Черкаської, Чернігівської та Чернівецької областей.

***

Слідкуйте за новинами проєкту на сторінці Facebook https://www.facebook.com/groups/485754632605231 

***

Проєкт «Мир у цифровий час» реалізує Фундація прав людини за підтримки Institut für Auslandsbeziehungen та Міністерства закордонних справ Німеччини.

0

Автор публікації

Офлайн 3 роки

Iuliia Panchenko

6
Коментарі: 0Публікації: 59Реєстрація: 14-11-2021

You may also like...

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю