Громада як простір рівних можливостей: як інтегрувати гендерний та інклюзивний підхід у відновлення

05 червня 2025 року в Усть-Путильській територіальній громаді відбудеться регіональний тренінг «Громада як простір рівних можливостей: як інтегрувати гендерний та інклюзивний підхід у відновлення».

Захід проведе Ольга Сапа, амбасадорка Програми розширення можливостей для громадських лідерів «Разом Ми Можемо», експертка з соціальної інклюзії та гендерної рівності.

Учасники тренінгу дізнаються:
🔹 Як впроваджувати гендерно-чутливий підхід у громадах післякризового відновлення;
🔹 Чому важливо враховувати потреби різних соціальних груп — жінок, чоловіків, людей з інвалідністю, ВПО, представників ЛГБТІ+;
🔹 Які інструменти, підходи та практики є ефективними для створення інклюзивного громадського простору.

📅 Дата: 5 червня 2025
📍 Місце проведення: Усть-Путильська територіальна громада

Не пропустіть можливість долучитися до важливого діалогу про рівність, доступність і справедливість у процесах відновлення!

0

Автор публікації

Офлайн 7 місяців

Khrystyna_Kryliuk

1
Коментарі: 0Публікації: 44Реєстрація: 26-02-2025

You may also like...

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю