Звіт по міні-проєкту “Наш інфопростір”
Ось і підходить до фіналу міні-проєкт “Наш інфопростір”, над яким я працював з вересня цього року. Дуже радий був долучитися до праці з активними, розумними та настільки свідомими людьми з усієї України. Окремо вдячний організаторам та менторам за їх працю, без них цей проект так і залишився б назавжди на папері. Ті знання та допомога, що ви надавали амбасадорам, є дуже важливими, і ми це цінуємо. Дякую усім студентам, моїм друзям та взагалі активній молоді, що долучилась до нас та приходила на блог-кафе, адже, можливо, саме для вас усі ці проєкти й існують.
За цей час ми провели два блог-кафе тривалістю від однієї години, на кожному з яких було залучено понад 20 осіб. Учасники ознайомились з важливими темами: інформаційний простір, соціальна згуртованість та солідарність, пріоритети та цінності. Був наданий теоретичний матеріал запропонований Human Rights Foundation з програми “Механізми посилення соціальної згуртованості та солідарності в місцевих громадах під час війни”. Вдало застосовані методи групової, активної та творчої праці, наприклад: як ви бачите Україну після перемоги (команда з 3-5 людей), розгляньте моральну дилему Хайнца та поділиться вашою думкою (індивідуально), розвинення довіри в малих групах (3-5 людей на команду), створіть ідеальний будинок для групи людей з особливими потрібностями (3-5 людей на команду). Учасники міні-проекту оволоділи різноманітними навичками: критичне ставлення до інформації, фактчекінг, фільтрування контенту, праця з малими соціальними групами та підвищення в них довіри, презентація своїх творчих проектів та формування власної думки.
Дякую усім за плідну працю, сподіваюсь, що участь в цих проєктах стане доброю традицією, а наша співпраця тривалою та взаємною.






