Злість та агресія!!!

Як ви відноситеся до власної злості?

Що вас злить та чому, знаєте?

Насправді розібравшись з тим на що саме я злюсь – ми можемо зрозуміти що саме я захищаю.

Те, на що ми злимося має велику цінність для нас. Ми хочемо уваги та більшого співчуття?

Нам не потрібно, щоб нас спасали, а навпаки, питали чи потрібна нам допомога?

А може злимося, через те що з нами не рахуються, як нам здається?

Що насправді є основою нашої злості?

Причина злості – це та наша потреба котра важлива для нас і потребує задоволення.

Коли ми признаємо свою злість, ми зрозуміємо, чого саме нам не вистачало у минулому і, можливо, не вистачить зараз.

Дуже важливо навчитися формувати свої цінності словами, проговорювати те, що цінно. Це допомагає вийти на рівень РІШЕННЯ проблеми, а не просто “крик емоцій”

Як з цим працювати?

Усвідомлювати, що свої потреби нам прийдеться задовольняти самим, а не чекати, що хтось це зробить.

0

Автор публікації

Офлайн 5 років

Tsmarina

1
Коментарі: 0Публікації: 19Реєстрація: 21-11-2021

You may also like...

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю