Злість та агресія!!!
Як ви відноситеся до власної злості?
Що вас злить та чому, знаєте?
Насправді розібравшись з тим на що саме я злюсь – ми можемо зрозуміти що саме я захищаю.
Те, на що ми злимося має велику цінність для нас. Ми хочемо уваги та більшого співчуття?
Нам не потрібно, щоб нас спасали, а навпаки, питали чи потрібна нам допомога?
А може злимося, через те що з нами не рахуються, як нам здається?
Що насправді є основою нашої злості?
Причина злості – це та наша потреба котра важлива для нас і потребує задоволення.
Коли ми признаємо свою злість, ми зрозуміємо, чого саме нам не вистачало у минулому і, можливо, не вистачить зараз.
Дуже важливо навчитися формувати свої цінності словами, проговорювати те, що цінно. Це допомагає вийти на рівень РІШЕННЯ проблеми, а не просто “крик емоцій”
Як з цим працювати?
Усвідомлювати, що свої потреби нам прийдеться задовольняти самим, а не чекати, що хтось це зробить.
