Круглий стіл “Презентація плану громадських дій молоді в розробці регіональної стратегії ‘Молодь. Мир. Безпека” у Запоріжжі
27 вересня 2024 року в Національному університеті “Запорізька політехніка” було проведенокруглий стіл у рамках проєкту “Голос молоді за соціальну згуртованість та мир у громадах”, який виконується у Запорізькій області ГО «Соціальна взаємодія», НУ «Запорізька політехніка» за сприяння ГО «Фундація прав людини» (м. Київ) за підтримки Європейського Молодіжного Фонду Ради Європи.
Було презентовано план громадських дій молоді запорізького регіону в розробці стратегії “Молодь. Мир. Безпека”, спрямований на вирішення актуальних питань молодіжної політики та соціальної згуртованості. Розуміючи важливість участі та посилення молодіжної роботи під час війни та у післявоєнному контексті з урахуванням реалізації Порядку денного “Молодь. Мир. Безпека”, молодь запропонувала владі врахувати пропозиції:
– підтримка молодіжної зайнятості та співпраця з роботодавцями;
– створення просторів для відпочинку та центрів психологічної допомоги;
– впровадження молодіжних програм для підвищення соціальної активності;
-розширення екологічних ініціатив та інфраструктурних проєктів тощо.
Захід пройшов у атмосфері жвавих та конструктивних дискусій, продемонстрував готовність молоді активно брати участь у розбудові миру та безпеки у своєму регіоні, незважаючи на виклики сьогодення. Дякуємо всім учасникам та партнерам, які підтримали цей важливий крок!




