Підсумки третьої школи-тренінгу «Мистецтво публічних комунікацій» у межах програми «Разом Ми Можемо»
28–31 березня члени ГО «Соціальна взаємодія», студенти спеціальності «Журналістика» Олександр Носок, Марія Башкатова та випускниця Олександра Наливайко проходили навчання з публічних комунікацій. До школи-тренінгу долучилися амбасадори та амбасадорки із Запорізької, Кіровоградської, Сумської, Чернігівської, Черкаської та Чернівецької областей. Тренерками стали Наталія Нечаєва-Юрійчук та Галина Добровольська.
👩🏫 Протягом чотирьох днів учасники й учасниці засвоювали теорію про комунікації та підкрюплювали здобуті знання в практичних завданнях.
Під час роботи в групах вийшло написати пресреліз, попрацювати над інформаційною та комунікаційною кампаніями проєкту та взяти участь у змодельованій дискусії між представниками бібліотеки та обласної влади й побачити різницю у висвітленні цієї події журналістами на прикладі провладного телеканалу та незалежного медіа.
Дізналися:
✔️ Як доносити інформацію для своєї цільової аудиторії?
✔️ Як співпрацювати з владою, медіа та міжнародними партнерами з користю для громадської організації?
✔️ Які інструменти громадської участі найбільш ефективні?
Говорили про виклики, що постають перед лідерами громад, про те, як вирішувати проблеми в часи криз, управляти кризовими комунікаціями.
🔗 Програма реалізується ГО «Фундація прав людини» за підтримки IFA та Міністерства закордонних справ Німеччини.







