Сумщина вшановує героїв

З самого початку війни з рф військовослужбовці Сумської області беруть активну участь у наближенні остаточної перемоги над ворогом. Переможні та трагічні події великого протистояння за незалежність України відзначаються у насеенних пунктах смської області постійно. деякі з них мають особливо символічну ознаку.

3 вересня 2014 року 17 військовослужбовців Сумської реактивної артилерійської бригади трагічно загинули на Луганщині. Саме тому заходи до Дня міста Суми, що традиційно відзначається у першу суботу вересня, цього разу розпочалися біля пам’ятного знаку на честь бійців, загиблих в зоні АТО

Представники обласної та міської влади і громадськості біля Дзвону пам’яті згадали поіменно всіх артилеристів, які з 2014 року загинули, захищаючи свободу і незалежність України. Також учасники заходів до Дня міста поклали квіти до Меморіалу «Героям Слава» на Алеї Слави, пам’ятника Героям Майдану «Небесна Сотня», до могил загиблих Героїв на Баранівському кладовищі та до пам’ятника Івану Харитоненку.

З нагоди подій відбулася урочиста сесія Сумської міської ради.

 

0

Автор публікації

Офлайн 3 роки

o.tuliakov@uabs.sumdu.edu.ua

10
Коментарі: 0Публікації: 233Реєстрація: 15-11-2021

You may also like...

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю