Трагедія в місті Запоріжжя
Запоріжжя вкотре зазнало ракетного удару по житловому будинку… Ми знову й знову пересвідчуємося, що росіяни знищують українців, полюють на цивільних і продовжують брехати всьому світу про “звільнення” України.
2 березня в місті Запоріжжя в обласному центрі, росія завдала ракетного удару в багатоповерховий будинок.
Під час ракетного удару по житловому будинку за даними на 4 березня загинуло 11 людей (із них одна дитина), вісім поранено, ще 9 людей вважаються зниклими безвісти.
Зараз всі небайдужі допомагають людям, які постраждали. Волонтер Олександр, власник телеграм-каналу «Оперативно by HLEP», 2 березня запустив збір на допомогу постраждалим від ракетної атаки. Це свідчить про те, що люди справді можуть допомагати одне одному в тяжкі моменти.
У цілодобовому режимі продовжуються роботи з пошуку людей під завалами та демонтажу небезпечних елементів будинку ДСНС.
Незважаючи на страшну трагедію, місто Запоріжжя зібралося разом, щоб допомогти постраждалим та їх родинам.
Державні служби надають необхідну допомогу у рятувальних операціях та розслідуванні події.
Загалом, трагедія виявилася страшним нагадуванням про терористичні вчинки російської федерації. Нехай ця страшна подія нагадає всім про важливість боротьби з агресором. Але ми повинні триматися та підтримувати один одного, бо ми вже всі робимо спільну справу, війна і ми повинні її виграти.






