У Сумах відбулося перше блог-кафе для студентів спеціальності Фізична терапія, ерготерапія

Під час зустрічі говорили про:
– бар’єри у суспільстві та їхній вплив на кожного з нас;
– правила безбар’єрної комунікації;
– альтернативні способи спілкування.

Здобуті знання майбутні реабілітологи та ерготерапевти зможуть застосувати у своїй професійній діяльності — для ефективної та етичної взаємодії з різними групами пацієнтів.

“Насправді корисно та цікаво було все, – говорить учасниця тренінгу Анастасія, – ми мало говорити раніше про те, як правильно спілкуватися з пацієнтами, як правильно себе поводити. Зрозуміло, що це приходить з досвідом, але зараз, у наш час, ми не маємо достатньо часу для цього. Це дуже важливо прийти на роботу і одразу знати, як правильно говорити з різними людьми, щоб їх не ображати, не зачіпати їхню гідність, не травмувати необережним словом”

Проєкт реалізується в Сумській області ГО «Молодіжна медіаспілка», в Україні ГО «Фундація прав людини» за підтримки IFA*та фінансуванням МЗС Німеччини.

#Безбарєрність #РазомМиМожемо #БлогКафе

1

Автор публікації

Офлайн 7 місяців

marinaosyhina

2
Коментарі: 0Публікації: 16Реєстрація: 12-09-2024

You may also like...

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю