У Черкасах молодь дискутувала про свою роль у гуманітарному відновленні України
9 вересня в Черкаському державному технологічному університеті відбулось блог-кафе на тему «Роль молоді в гуманітарному відновленні України». Організатором та модератором заходу став амбасадор проєкту “Мир у цифровий час”, випускник кафедри філософських і політичних наук ЧДТУ Володимир Устименко.
Протягом півторагодинної зустрічі учасники обговорили поняття та види гуманітарної допомоги. Не оминули увагою і нових викликів, з якими нині зустрілись українці, і молодь зокрема. Особливий акцент у дискусії гості блог-кафе зробили на важливість гуманітарної роботи на різних рівнях і з різним верствами населення.
“Дуже цікавий інтерактив, багато цікавої інформації, і все – через обговорення й спілкування. Володимир давав змогу поділитися своєю думкою щодо теми обговорення, що дуже сподобалось, адже кожен з нас мав що сказати, мав своє бачення й ідеї щодо майбутнього України у післявоєнний час”,
– ділиться враженнями учасниця заходу Альбіна.
Саме завдяки інтерактивній частині кожен із присутніх на блог-кафе не просто висловив свою думку, а й уявити себе в ролі волонтерів, які беруть на себе вирішення надважливих гуманітарних завдань.










