Як живе українське село після року війни
Всім привіт! Я живу в селі Н. , яке розташоване в Запорізькій області, ще буквально рік тому, проходячи повз ці вулиці, я відчувала життя навіть у холодні пори року. Люди з області та міста приїжджали у це село влітку заради того, щоб відпочити на кар’єрі. Війна змусила велику кількість людей покинути село, свої домівки, та поїхати у більш безпечне місце.
До війни кожного року люди збиралися у центрі села для святкування «Дня села», приходили підлітки з друзями, батьки з дітьми та бабусі з дідусями. Була гучна музика та люди спілкувалися один з одним на різні теми. Також тут люди збирались для вирішення важливих питань стосовно села. А зараз здається, що це було в минулому житті.
А поруч розташований дитячий майданчик, місце де постійно були діти, завжди звучав дитячий сміх, відчувалась жива атмосфера. Дуже часто я приводила сюди пограти свою молодшу сестру після дитячого садка, а зараз батьки бояться відпускати своїх дітей на майданчик.
Насправді, крім цих змін, в селі не відбувалося нічого, і дякую нашим воїнам, завдяки яким за рік війни жодна ворожа ракета не зруйнувала домівки.





