Трагедія в місті Запоріжжя

Запоріжжя вкотре зазнало ракетного удару по житловому будинку… Ми знову й знову пересвідчуємося, що росіяни знищують українців, полюють на цивільних і продовжують брехати всьому світу про “звільнення” України.

2 березня в місті Запоріжжя в обласному центрі, росія завдала ракетного удару в багатоповерховий будинок.

Під час ракетного удару по житловому будинку за даними на 4 березня загинуло 11 людей (із них одна дитина), вісім поранено, ще 9 людей вважаються зниклими безвісти.

Зараз всі небайдужі допомагають людям, які постраждали. Волонтер Олександр, власник телеграм-каналу  «Оперативно by HLEP», 2 березня запустив збір на допомогу постраждалим від ракетної атаки. Це свідчить про те, що люди справді можуть допомагати одне одному в тяжкі моменти.

У цілодобовому режимі продовжуються роботи з пошуку людей під завалами та демонтажу небезпечних елементів будинку ДСНС.

Незважаючи на страшну трагедію, місто Запоріжжя зібралося разом, щоб допомогти постраждалим та їх родинам.

Державні служби надають необхідну допомогу у рятувальних операціях та розслідуванні події.

Загалом, трагедія виявилася страшним нагадуванням про терористичні вчинки російської федерації. Нехай ця страшна подія нагадає всім про важливість боротьби з агресором. Але ми повинні триматися та підтримувати один одного, бо ми вже всі робимо спільну справу, війна і ми повинні її виграти.

0

Автор публікації

Офлайн 2 роки

Alisa

0
Коментарі: 0Публікації: 6Реєстрація: 23-09-2022

You may also like...

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю