22 червня – День скорботи і вшанування жертв війни в Україні

Щороку, 22 червня, український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів жертв Другої світової війни. Пам’ятна дата була встановлена Указом Президента України від 17 листопада 2000 року.

Друга світова війна принесла незліченні страждання, руйнування та загибель мільйонів людей. Кожна українська родина зазнала втрат і горя. Це час, коли ми згадуємо всіх тих, хто віддав своє життя заради миру та свободи. Україна віддавала велику жертву під час різних війн у своїй історії, і вшанування пам’яті тих, хто став жертвою у цих війнах, є нашим моральним обов’язком. Задля вшанування пам’яті, в Запоріжжі були встановлені пам’ятники героям та збудовані алеї і парки. Одним з таких є «Братська могила жертвам нацизму». В цьому місті з 1941 р. по 1943 р. було розстріляно 36 тисяч жителів Запоріжжя, з яких понад 20 тисяч були євреями.

Фото: Memoryon

Наразі в нас триває інша війна, яка принесла і буде приносити нові жертви поки не настане мир. Війна це замкнуте коло з якого людство не може вирватись, знову і знову повертаючись до кровопролиття.  Сьогодення історії нашої держави навчає нас особливо гостро усвідомлювати ціну свободи, миру та безпеки. Тож священним обов’язком кожного із нас є – навіки зберегти пам’ять загиблих і врешті решт розірвати коло безглуздих війн.

5

Автор публікації

Офлайн 1 рік

Yura586

36
Коментарі: 0Публікації: 17Реєстрація: 10-09-2022

You may also like...

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю