Школа-тренінг «Мистецтво публічних комунікацій під час війни»
У часи, коли інформація — це стратегічний ресурс, важливо не лише нею володіти, а й уміти керувати. Як говорити так, щоб тебе не просто почули, а зрозуміли? Як налагоджувати ефективний діалог у кризових умовах? Як протидіяти маніпуляціям і будувати довіру?
Відповіді на ці питання шукали члени ГО «Соціальна взаємодія», студенти спеціальності «Журналістика» Запорізької політехніки Марія Башкатова та Олександр Носок, а також випускниця Олександра Наливайко, які стали учасниками школи-тренінгу «Мистецтво публічних комунікацій під час війни» у Києві, що проходила 28–31 березня.
👥 Тренерками виступили Наталія Нечаєва-Юрійчук та Галина Добровольська.
Школа-тренінг об’єднала медійників, представників громадського та освітньо-культурного секторів із різних куточків України.
Що дізналися?
- принципи ефективної побудови комунікації між владою, громадськістю та медіа
- способи швидкого реагування на інформаційні виклики та роботи із кризовими сценаріями
- як діяти на ключових етапах кампанії, щоб вона мала позитивний вплив на суспільство
- як розрізняти маніпуляції у медіапросторі
Чотири дні інтенсивного навчання — робота в командах, моделювання реальних ситуацій, розбір помилок та побудова ефективних стратегій — і учасники вийшли на новий рівень розуміння, як комунікація може змінювати суспільство!
Рухаємося далі! Вдосконалюємося! Розвиваємо свої громади!
Програма розширення можливостей для громадських лідерів в Україні «Разом Ми Можемо» реалізується громадською організацією «Фундація прав людини» за підтримки ІФА.
