Участь у школі-тренінгу «Мистецтво публічних комунікацій під час війни»
У період з 28 по 31 березня 2025 я взяла участь у школі-тренінгу програми «Разом Ми Можемо» – «Мистецтво публічних комунікацій під час війни».
Участь у школі брали Амбасадорки та Амбасадори з шести областей України: Кіровоградської, Сумської, Запорізької, Чернігівської, Черкаської та Чернівецької.
Це були насичені та потужні чотири дні навчання, досвіду, емоцій та позитиву. Інформація подавалася у різних форматах: слухали лекції та працювали у групах, моделювали різні ситуації, пробували на собі різні ролі (журналіста, лідера думок, представника влади), закріплювали свої знання на практиці.
Ми познайомилися з інструментами ефективної комунікації в умовах війни та вчились застосовувати їх на практиці; дізналися як правильно реагувати на інформаційні виклики та працювати в умовах кризи; розібрали та зрозуміли всі етапи підготовки громадської, інформаційної та комунікаційної кампанії; зосередилися на своїх стейкхолдерах та ще багато іншого.
Проєкт реалізується ГО «Фундація прав людини» у межах програми «Разом Ми Можемо» за підтримки IFA та Міністерства закордонних справ Німеччини.
#РазомМиМожемо
#МистецтвоПублічнихКомунікацій
#СміливістьГоворити
#ГромадянськеСуспільство
#ФундаціяПравЛюдини
#IFA
#UkraineResilience










