Підсумки третьої школи-тренінгу «Мистецтво публічних комунікацій» у межах програми «Разом Ми Можемо»

28–31 березня члени ГО «Соціальна взаємодія», студенти спеціальності «Журналістика» Олександр Носок, Марія Башкатова та випускниця Олександра Наливайко проходили навчання з публічних комунікацій. До школи-тренінгу долучилися амбасадори та амбасадорки із Запорізької, Кіровоградської, Сумської, Чернігівської, Черкаської та Чернівецької областей. Тренерками стали Наталія Нечаєва-Юрійчук та Галина Добровольська.

 

👩‍🏫 Протягом чотирьох днів учасники й учасниці засвоювали теорію про комунікації та підкрюплювали здобуті знання в практичних завданнях.

 

Під час роботи в групах вийшло написати пресреліз, попрацювати над інформаційною та комунікаційною кампаніями проєкту та взяти участь у змодельованій дискусії між представниками бібліотеки та обласної влади й побачити різницю у висвітленні цієї події журналістами на прикладі провладного телеканалу та незалежного медіа.

 

Дізналися:

✔️ Як доносити інформацію для своєї цільової аудиторії?

✔️ Як співпрацювати з владою, медіа та міжнародними партнерами з користю для громадської організації?

✔️ Які інструменти громадської участі найбільш ефективні?

 

Говорили про виклики, що постають перед лідерами громад, про те, як вирішувати проблеми в часи криз, управляти кризовими комунікаціями.

🔗 Програма реалізується ГО «Фундація прав людини» за підтримки IFA та Міністерства закордонних справ Німеччини.

0

Автор публікації

Офлайн 1 рік

valdshnepka

2
Коментарі: 0Публікації: 5Реєстрація: 07-10-2022

You may also like...

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю