Чи можлива співпраця жінок і молоді заради сталого миру?

Я часто думаю про те, хто насправді здатен змінити цей світ. Не голосно, не героїчно, а тихо, вперто й глибоко. І щоразу приходжу до висновку: це жінки та молодь. На перший погляд – різні покоління, різний досвід, навіть різні ролі в суспільстві. Але в основі – спільне бажання справедливості, безпеки, людяності. То чи можлива їхня співпраця заради сталого миру? На мою думку – не просто можлива, а вкрай необхідна.

 

 

Жінки приносять у будь-яку справу терпіння, витримку і здатність бачити біль, про який інші мовчать. Молодь – рве шаблони, ставить питання, які незручно чути, і хоче змін “тут і зараз”. І саме в цій різниці – сила. Я вважаю, що коли жінки і молоді люди починають говорити, слухати одне одного й діяти разом, вони здатні зрушити з місця те, що здавалося нерухомим десятиліттями. Бо кожен із них несе щось своє – досвід або сміливість, співчуття або прагнення до новизни – і разом це стає рецептом живого, справжнього миру.

 

Цей проєкт виконується ГО «Центр гендерної освіти» у співпраці з громадською організацією «Фундація прав людини» та фінансується Інститутом зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

0

Автор публікації

Офлайн 5 місяців

lkaplista

8
Коментарі: 0Публікації: 10Реєстрація: 06-04-2025

You may also like...

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю