Вчилися менеджменту молодіжних центрів

Учасники молодіжної ГО “Інверторс ” 24-26 листопада відвідала тренінг з менеджменту молодіжних центрів.

За ці 3 дні учасники дуже згуртувались. Було дуже багато командної роботи та активу.

✍Упродовж трьох днів тренінгу тренери поділяться з учасниками знаннями про:
▪формування навичок щодо планування, прогнозування та вимірювання результатів позитивного впливу центру на молодь громади;
▪створення та оптимізація простору молодіжного центру, враховуючи заплановану програмну діяльність;
ефективну роботу команди молодіжного центру;
▪дослідження потреб молоді громади та аналіз ключової проблематики.

Організатори заходу Міністерство молоді та спорту України спільно з управлінням молоді та спорту Київська обласна державна адміністрація, Всеукраїнський молодіжний центр, Київський обласний молодіжний центр за підтримки програми «Активні громадяни» British Council Ukraine (Британської Ради в Україні) та British Embassy Kyiv (Посольства Великої Британії в Україні).

0

Автор публікації

Офлайн 5 років

Valeriia

0
Коментарі: 0Публікації: 10Реєстрація: 22-11-2021

You may also like...

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю