Вчилися менеджменту молодіжних центрів
Учасники молодіжної ГО “Інверторс ” 24-26 листопада відвідала тренінг з менеджменту молодіжних центрів.
За ці 3 дні учасники дуже згуртувались. Було дуже багато командної роботи та активу.
✍Упродовж трьох днів тренінгу тренери поділяться з учасниками знаннями про:
▪формування навичок щодо планування, прогнозування та вимірювання результатів позитивного впливу центру на молодь громади;
▪створення та оптимізація простору молодіжного центру, враховуючи заплановану програмну діяльність;
ефективну роботу команди молодіжного центру;
▪дослідження потреб молоді громади та аналіз ключової проблематики.
Організатори заходу Міністерство молоді та спорту України спільно з управлінням молоді та спорту Київська обласна державна адміністрація, Всеукраїнський молодіжний центр, Київський обласний молодіжний центр за підтримки програми «Активні громадяни» British Council Ukraine (Британської Ради в Україні) та British Embassy Kyiv (Посольства Великої Британії в Україні).







