Менторська зустріч для амбасадорів Сум
Менторка наголосила на тому, що її завдання — надихнути учасниць, не налякати чи посварити за якісь помилки, а допомогти взяти з цієї зустрічі щось корисне і потрібне саме для них.
У першій частині зустрічі Марія дала загальні поради про те, як робити свої заходи максимально цікавими та корисними для аудиторії, а також про те, як працювати з “холодною аудиторією”, а також запропонувала цікаві “фішечки”, які можуть взяти для себе у роботу амбасадорки.
У другій половині зустрічі менторка проаналізувала кожну з програм власних мініпроєктів учасниць і дала їм фахову оцінку: підказала, що є вдалим, а над чим ще варто попрацювати.
Також Марія зробила для кожної амбасадорки цінні подарунки — приклади вправ, які можуть вдало доповнити їх програми та стати ще цікавішими для учасників. Тепер амбасадорки працюватимуть над покращенням своїх програм, щоб уже найближчим часом розпочати реалізацію своїх проєктів.
“Зустріч з ментором була комфортною й змістовною. Завдяки ній вдалось побачити моменти, які можливо покращити, щоб зробити заходи ще більш якісними та цікавими. Особливу цінність являє те, що вдалось як почути думку фахівця з досвідом за плечима, так і отримати інформаційні ресурси для покращення власних проєктів та навичок. Щиро дякую за таку можливість”, – каже Софія Солодченко, амбасадорка проєкту.
Проєкт реалізується ГО «Фундація прав людини» у межах програми «Разом Ми Можемо» за підтримки IFA та Міністерства закордонних справ Німеччини.
