Студенти НУ «Запорізька політехніка» взяли участь у школі-тренінгу з вирішення конфліктів
22 березня у Києві стартувала школа-тренінг «Вирішення конфліктів та Мистецтво діалогу» для громадських лідерів. Участь у ній брали амбасадори із Запорізької, Кіровоградської, Сумської, Черкаської, Чернівецької та Чернігівської областей. Запорізьку область представляли троє студентів Національного університету «Запорізька політехніка» спеціальності «Журналістика»: студентки 4 курсу Анастасія Семенюк та Анастасія Заводюк, а також студент 2 курсу Владислав Гапич.
Розпочала серію чотириденних тренінгів кандидатка психологічних наук і тренерка Ганна Чепурна. Перший день школи був насичений знайомствами та різноманітними груповими активностями, адже пані Ганна зосередилася саме на практичному здобутті інформації. Серед запропонованих тренеркою вправ були:
- «Внутрішньоособистісний конфлікт» — визначення сильних і слабких сторін людини під час вирішення конфлікту, а також вплив і деформація емоцій людини під час конфлікту;
- «Сузір’я» — усвідомлення власних потреб і цінностей, а також взаємодія цінностей людей у соціумі;
- Вправа на визначення ролей згідно з теорією транзактного аналізу Еріка Берна під час роботи в командах.
Пані Ганна постійно супроводжувала теоретичні пояснення практичними вправами, максимально включаючи учасників в обговорення. Кожен із присутніх міг висловити свою думку або надати певний коментар. Завдяки постійній взаємодії учасників протягом навчання зберігалася легка й невимушена атмосфера, тому вже під час першої перерви на каву учасники тренінгу радо спілкувалися одне з одним.
Ця школа-тренінг відкриває серію освітніх подій у межах програми «Разом ми зможемо», яку реалізує ГО «Фундація прав людини» за підтримки Інституту зовнішніх культурних зв’язків (IFA) та коштом Міністерства закордонних справ Німеччини.
