Громада як простір рівних можливостей: як інтегрувати гендерний та інклюзивний підхід у відновлення
05 червня 2025 року в Усть-Путильській територіальній громаді відбудеться регіональний тренінг «Громада як простір рівних можливостей: як інтегрувати гендерний та інклюзивний підхід у відновлення».
Захід проведе Ольга Сапа, амбасадорка Програми розширення можливостей для громадських лідерів «Разом Ми Можемо», експертка з соціальної інклюзії та гендерної рівності.
Учасники тренінгу дізнаються:
🔹 Як впроваджувати гендерно-чутливий підхід у громадах післякризового відновлення;
🔹 Чому важливо враховувати потреби різних соціальних груп — жінок, чоловіків, людей з інвалідністю, ВПО, представників ЛГБТІ+;
🔹 Які інструменти, підходи та практики є ефективними для створення інклюзивного громадського простору.
📅 Дата: 5 червня 2025
📍 Місце проведення: Усть-Путильська територіальна громада
Не пропустіть можливість долучитися до важливого діалогу про рівність, доступність і справедливість у процесах відновлення!
